Teknik Hizmetler

Tesisin ortak alanlarındaki her türlü teknik sistemlerin devamlılığını sağlamakla yükümlüdür. Yapılan işlere birkaç örnek verilecek olursa şöyle sıralanabilir;

» Tesis içerisinde gelişen teknik arızaların tetkikini yapmak ve yönlendirmek,

» Tüm tesisisin aydınlatma sistemlerinde oluşacak sorunları gidermek,

» Merkezi ısıtma-soğutma, yangın söndürme, iklimlendirme, hidrofor, interkom, merdiven otomatiği, tesisat uydu, asansör ve sulama sistemleri gibi sistemlerin bakım ve onarımını yapmak,

Hakkımızda

Orkun Grup, 2004 yılında, hizmet sektöründe uzman ve tecrübeli kişilerce kurulmuş olup, kurulduğu günden itibaren üstün görev anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet kalitesinden asla ödün vermemiştir.

Orkun Grup, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vererek sizlerle tam bir görev işbirliği sağlamayı konunun önemi itibari ile ilke edinmiştir.

Şirketimiz yeni iskana açılmış kat mülkiyetine tabi ana taşınmazlarda ilk kez yönetim ve işletmeyi kusursuz ve profesyonelce organize etme konusunda ihtisaslaşmış Türkiye'deki ilk şirketlerden biridir.

24 saat süresince her türlü bilgi akışı; gerek muhabere araçları ile gerekse yazılı raporlama usullerine uygun olarak en yüksek seviyede tutularak yapılır. Görevimizin bilincinde olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ana hedefimizdir.

Hizmet Alanlarımız

» Konutlar
» İş Merkezleri
» Alışveriş Merkezleri
» Endüstriyel Tesisler


  • temizlik
  • özel güvenlik

İletişim

ORKUN ŞİRKETLER GRUBU

Cumhuriyet Mah. E5 Yan Yol Üzeri
1992.Sok. No:16/233-234
VetroCity Residence 
Esenyurt/İSTANBUL

Tel. No : 0212 854 34 69

Fax No : 0212 853 40 80