» Beylikdüzü'nün kaliteli yaşam merkezlerinden Vista 4 52 Parsel Yönetim Kuruluna Entegre Yönetim Hizmetleri konusunda bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.?

 

site yönetimi

» İstanbul'un en kaliteli yaşam alanlarının yapıldığı ilçelerden Beylikdüzü'nün en gözde projelerinden WEST SİDE İSTANBUL SİTESİ'nin yönetim kuruluna, ENTEGRE YÖNETİM HİZMETLERİ konusunda  bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

 

 

özel güvenlik

 

» PROFESYONEL ENTEGRE YÖNETİM AİLEMİZ HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR... Türkiye'nin İlk Otomobil Alışveriş Merkezi, Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olan MIPIM ve Architectural Review Dergisi'nin düzenlediği MIPIM Architectural Review Future Awards 2013'te "Retail" kategorisinde büyük ödülü AUTOPIA, Profesyonel Entegre Yönetim konusunda şirketimiz Orkun Şirketler Grubu'nu seçti.
AUTOPIA Yönetim Kurulu'na bizi tercih ettiği için teşekkür ediyor, OTOPORT ile birlikte "İLKLERİ" yönetmenin haklı gururunu yaşıyoruz..

temizlik

» Türkiye'nin en iyi inşaat firmalarından biri olan TOYA YAPI yöneticilerine, İstanbul'un en iyi projelerinden TOYA MODA  projesinin ENTEGRE YÖNETİM HİZMETLERİ konusunda  bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.


apartman yönetimi

» Beylikdüzü'nün kaliteli yaşam merkezlerinden BeyLife City Yönetim Kuruluna Yönetim Hizmetleri konusunda bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

 

beylikdüzü özel güvenlik
» Zeytinburnu Yedi Mavi Projesi Yönetim Kuruluna Yönetim Planı danışmanlığı konusunda bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz

 
beylikdüzü temizlik

» Lavinya Marmara yönetim kuruluna, yönetim hizmetleri konusunda bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz

 

» "Yönetimini yaptığımız projelerimizde çalışan personelimize Yangın Bilgisi Eğitimi veriyoruz" ilgili görsellere ulaşmak için tıklayınız...

 

beykonaklar
Bey Konaklar yönetim kuruluna, yönetim hizmetleri konusunda bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

 

ıspartakule koza
Ispartakule bölgesinin en prestijli sitelerinden Ispartakule Koza Evleri yönetim kuruluna, yönetim hizmetleri konusunda bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

 

 

güneşli park

Güneşli Park Gardenya Yönetim Kuruluna, Yönetim Hizmetleri konusunda bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

 

vetro city

Vetro City Yönetim Kuruluna, Yönetim Hizmetleri konusunda bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

 

kavaklı konakları

Kavaklı Konakları Sitesi Yönetim Kuruluna,Yönetim Hizmetleri konusunda bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Orkun Şirketler Grubu

Konutlarda iç huzurun ve konforun korunup kollandığı olağanüstü bir yaşam ortamı, iş merkezlerinde iş faaliyetlerini karşılamak, gereksinimleri ve beklentileri tatmin etmek üzere benzersiz bir çalışma ortamı sunan Orkun Grup, deneyimli, bilinçli ve çağdaş yaklaşımlarıyla üst düzey bir yönetim hizmeti sunarak mevcut kalitenin devamını ve geliştirilmesini sağlayıp modern yaşam standardınıza katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Orkun Grup, 2004 yılında, hizmet sektöründe uzman ve tecrübeli kişilerce kurulmuş olup, kurulduğu günden itibaren üstün görev anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet kalitesinden asla ödün vermemiştir.

Hizmet Alanlarımız

» Konutlar
» İş Merkezleri
» Alışveriş Merkezleri
» Endüstriyel Tesisler


  • temizlik
  • özel güvenlik

İletişim

ORKUN ŞİRKETLER GRUBU

Cumhuriyet Mah. E5 Yan Yol Üzeri
1992.Sok. No:16/233-234
VetroCity Residence 
Esenyurt/İSTANBUL

Tel. No : 0212 854 34 69

Fax No : 0212 853 40 80